Gépkarbantartó lakatos

Teljes munkaidő @My Hr Team Kft Itt: Karbantartó , Itt: Lakatos , Itt: Szakmunka
  • Munkavégzés helye: Miskolc
Elküldés emailben

Információk

  • ID 76175
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Tapasztalat 2-3 év
  • Munkarend Több műszak
  • Nyelvismeret Nem szükséges

Állás leírása

Feladatok:

  • Folyamat vezérelt technológiai berendezések vezérlésének ellenőrzése, hibafeltárás, javítási feladatok végzése
  • Pneumatikai rendszerek karbantartása, javítása
  • Lakatos és gépszerelési feladatok végzése, hajtóművek, tengelykapcsolók, fémszerkezetek javítása
  • Gépvizsgálói feladatok végzése, hibafeltárás
  • Anyagszállító szivattyúk javítása
  • Hidraulikus berendezések javítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Gyártó és termelő berendezések komplett karbantartásában szerzett tapasztalat
  • 3-5 éves szakmai gyakorlat
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Hatékony, gyors, önálló munkavégzés
  • Csapatszellem, más szakterületekkel való együttműködési készség
  • Megszakítás nélküli, de tervezhető munkarend vállalása

Munkaidő:

Folyamatos 4 műszak, 12 órás, 12 havi munkaidő keretben.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér
  • bónusz
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kiemelkedő cafeteria
  • utazási támogatás.

Munkavégzés helye: Miskolc

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz! Sok sikert kíván a Gyáriállás.hu csapata!☺️

Készségek

Ezek is érdekesek lehetnek